Atrakcje

 

ATRAKCJE DODATKOWE: 
scena
MAGIA

POKAZ SCENICZNY

Jest to doskonały pomysł na urozmaicenie przyjęcia weselnego, firmowej, uroczystości rodzinnych, studniówek, "18-tek", festynów. Program, w którym iluzjonista stojąc w dobrze widocznym miejscu zabiera widzów w świat niemożliwości, pozostawi z pewnością w Waszej pamięci niezapomniane wspomnienia !

POKAZ DLA DZIECI

To propozycja skierowana dla najmłodszych. Program jest ułożony tak, by dzieci były współtwórcami pokazu. Występ nie tylko gwarantuje uśmiech, ale także pobudza wyobraźnię dziecka. I Komunia, urodziny, czy Dzień Dziecka to tylko niektóre okazje, gdzie iluzjonista mógłby zrobić swoje. Niespodzianka z chustki, przenikające się liny, mnożące się butelki, czy lewitująca szklana to tylko nieliczne efekty, które jestem w stanie dla Państwa zaprezentować.


barmam
BARMANI


POKAZY BARMAŃSKIE to wielkie i wyjątkowe SHOW, które pozostaje w pamięci uczestników zabawy poprzez pobudzenie każdego ich zmysłu (wzroku, dotyku, zapachu i smaku).

Nasze pokazy barmańskie to kreowanie drinków poprzez niesamowite tricki z użyciem latających butelek, shakerów i innych sprzętów barmańskich, które są skomponowane w efektowne układy przy porywającej oprawie muzycznej.

Na własne oczy goście przekonają się jak efektownie łączymy ogień, muzykę, wirujące kolory i ręce szybsze niż wzrok. A także sami będą mogli aktywnie wziąć udział w pokazie dzięki licznym zabawom co jest najlepszą formą integracji między nimi.
O wysoki poziom pokazu zadba profesjonalny i jeden z najlepszych duetów barmańskich w Polsce, uczestnicy programu „Mam Talent!”.


ogien
TEATR OGNIA

Dzięki połączeniu pasji i ciężkiej pracy zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie, która jest doskonałym urozmaiceniem różnorodnych uroczystości i imprez.
Specjalizujemy się w pokazach łączących taniec z niebezpiecznym żywiołem. W oferowanych przez nas widowiskach wykorzystujemy:

- Płonące kije, poi (kula ognia zawieszona na łańcuchu) 

- Połykanie i zianie ogniem 

- Płonące wachlarze 

- Elementy tańca brzucha
Nie boimy się wyzwań, dlatego też w proponowanych przez nas atrakcjach mogą znaleźć się również: 
- Chodzenie po gorących węglach
- Widowiskowe partie układów tanecznych z elementami pirotechniki
taniec
POKAZY TAŃCA

Dzięki współpracy z Akademią Tańca Esens mamy możliwość urozmaicenia Państwa wieczoru o wątki taneczne. Posiadamy szeroki wachlarz pokazów tanecznych. W swojej ofercie mamy taniec towarzyski, hip-hop, breakdance, burleska, czy dancehall.

Pole Dance, taniec brzucha. Posiadamy własny profesjonalny sprzęt do tańca na rurze, który jest montowany przed imprezą na sali, i może na życzenie gości pozostać na czas zabawy. Tancerze do każdego pokazu mają unikatowe stroje, które wprowadzają w klimat danego tańca.

Choreografie oraz muzyka sprawią, że goście będą pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu. 
 
foto
FOTOBUDKA
Do Państwa dyspozycji oddajemy maski oraz gadżety, w których możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Dzięki nim fotografie będą zabawne, a wygląd gości przebranych w różne stroje wywołają salwy śmiechu.
 Jest to możliwość upamiętnienia imprezy z grupą znajomych, gdzie każdy może wcielić się w ulubioną postać z bajki lub filmu o superbohaterze.

animator
ANIMATORZY DLA DZIECI


Dla naszych klientów, którzy planują imprezę rodzinną na której pojawią się dzieci, przygotowaliśmy ofertę animatorów dla dzieci. 

Wyszkolona kadra opiekunów zajmie się Państwa pociechami w trakcie trwania imprezy na drugiej sali.

W programie malowanie twarzy, quizy, zabawy taneczne, mini-konkursy, malowanie farbami, słodkie przekąski oraz napoje w kartonikach.

 

warsztat
WARSZTATY KULINARNE
Świetną atrakcją wieczoru, i sposobem na integrację grupy są warsztaty live cooking. 
W ofercie mamy kuchnię molekularną- możecie Państwo stworzyć własnoręcznie stworzone lody o smaku jajecznicy, czy stek z łososia w formie ptasiego mleczka.
Mamy również szereg innych możliwości, jak na przykład warsztaty z sushi masterem.