Artykuły

 

Sala na wesele we Wrocławiu: 
Wynajem sali we Wrocławiu to jeden z podstawowych czynników organizacji wesela.Młode pary szukają idealnego miejsca dla siebie, jak i swoich bliskich. Jest kilka czynników istotnych przy organizacji imprezy na które warto zwrócić uwagę. Pierwszy z nich to lokalizacja- ważne jest aby goście mięli łatwy dojazd i powrót z sali jeśli nie zapewniamy im transportu z pod kościoła. Powinniśmy zwrócić uwagę na dostępność komunikacji miejskiej, oraz odległość od centrum miasta. Jeśli mamy gości z poza miasta powinniśmy wynająć autokar który rozwiezie wszystkich do domów.

Kolejnym istotnym składnikiem jakim jest organizacja imprezy jest menu. Jedzenie powinno się składać z kilku ciepłych posiłków, oraz tzw. zimnej płyty czyli przystawek. Z własnej autopsji mogę podpowiedzieć że bardzo fajnym rozwiązaniem jest podawanie ciepłych dań w podgrzewaczach zamiast na stół w paterach. Dzięki temu goście mają cały czas dostęp do ciepłych posiłków, jedzą o dogodnej dla siebie porze,a nie wtedy kiedy jest to narzucone. Mogą również nakładać sobie porcje wg własnego uznania.

Następny punkt gdy mamy już załatwiony wynajem lokalu to muzyka. Zostało przyjęte że na weselu powinien grać zespół, natomiast coraz częściej można spotkać na weselach dj'a- wodzireja. Obowiązkowo należy sprawdzić zespół/dj'a na spotkaniu- poprosić o nagranie wideo z wesel poprzednich klientów. Każdy powinien mieć takie nagrania, jeśli rzeczywiście jest dobry i gra dużo wesel. Z muzykami należy dogadać zabawy prowadzone w trakcie- ich ilość, rodzaj, częstotliwość. Najważniejszym punktem ich pracy jest jednak muzyka, którą sugeruję podzielić na utwory polskie i zagraniczne- polskie śmiało niech gra zespół, natomiast wielkie hity muzyki anglojęzycznej sugeruje puścić w oryginałach. Myślę że mało kto lubi słuchać łamania języka polaków na wyrazach angielskich.

Organizacja imprezy to czasochłonny proces, w związku z tym proponuje zabrać się za to odpowiednio wcześniej. Istotne jest żeby na sam koniec nie dostać białej gorączki,tylko zacząć się delektować chwilą i wyczekiwać tego najwazniejszego dnia w Waszym życiu. Znaleźć czas na miłość i przyjemności, zamiast złościć się i biegać za niezałatwionymi sprawami odliczając nerowowo czas. Przykładowo można się zająć pierwszym tańcem, który jest w naszej ofercie gratisowo dla młodej pary. W naszej ofercie znajduje się sala na wesele, bogate menu, zespół muzyczny czyli wszystko to co ma konkurencja. Ale mamy coś co nas wyróżnia i sprawia że goście będą się bawić wyjątkowo- program animacyjny który powstał ze współpracy z Akademią Tańca Esens. Zabawne animacje które pozwolą gościom poczuć się luźniej na parkiecie już od samego początku imprezy. Goście wychodzą na parkiet razem z instruktorem i naśladują jego ruchy w rytm muzyki ,tańcząc zabawną choreografię. Gdy animacja się kończy- goście są rozgrzani do zabawy.

Oprócz tego mamy szeroką gamę pokazów tańca -od popularnego ostatnimi czasy tańca na rurze poprzez kobiecą grupę dancehall, funky, hiphop czy salsa.Tutaj Pańswo i Wasi nabliźsi mogą podziwiać artystyczne wykonanie tańców z różnych stron świata.

Po pokazach zawodowców przychodzi pora na naszych gości- atrakcją jest nauczenie się kilku kroków oraz sposobu poruszania się w danym stylu. Nowo poznane kroki można później wykorzystać podczas wieczornych harców na parkiecie :)

Nasza sala do wynajęcia posiada wszystkie najważniejsze w/w punkty niezbędne do organizacji imprezy. Chętnie Państwu pomożemy zrealizwać wszystkie dodatkowe pomysły weselne. Doradzimy jak dobrać wszystkie niezbędne szczegóły, żeby całość tworzyła piękne przyjęcie weselne.

Do zobaczenia na imprezie !!!

ZAPRASZAMY!